Duvar Kağıdı


      Yeni nesil duvar kağıtları ile duvarlarınızı dekore ederken estetik ve görsel unsurların yanısıra beraberinde günümüz teknolojisinin getirdiği bazı avantajlara da extra dan sahip olursunuz. Aşağıda Yeni nesil Duvar kağıtlarının eski duvar kağıtları ve diğer duvar kaplama maddelerine karşı bazı avantajlarını bulacaksınız.

      SiLiNEBiLiR ; Yeni nesil ithal duvar kağıtları silinebilir özelliktedir Islak ve nemli bezle doğal sabunlu su ile silinebilir temizlenebilir . Bu sayede ithal duvar kağıdı yıllarca temiz bir şekilde duvarlarını zı muhafaza eder. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ithal duvar kağıdınızı güçlü asidik yapısı olan çamaşır suyu, amonyak esaslı kimyasal temizlik malzemeleri ile temizlemekten kaçınınız, bu duvar kağıdınızın yapısının bozulmasına ve renginin ağarmasına sebep olabilir. Bu konuda doğal beyaz sabun sizin için en iyi çözüm olacaktır.

      ÖRTÜCÜ : Yeni nesil ithal duvar kağıtları ,esnek ve sağlam yapısı sayesinde duvarlarınızdaki yüzey hatalarını çatlama ve kabarmaları örter kılcal çatlamalara ve eski boya dökülmesi gibi sorunlara yine duvarlarınızın kabarmasına engel olur. Yeni binalarda sıkça karşılaştığımız duvar çatlamaları yeni nesil ithal duvar kağıtlarıyla tamamen yıllarca sizi rahatsız etmeyacektir.

      EK YERİ BELLİ ETMEZ ; Yeni nesil ithal duvar kağıtları üst üst e değil yan yana yapışır ek yeri belli etmez .Düzgün uygulanmış yeni nesil ithal duvar kağıtlarında ek yeri belli olmaması gerekir. eskiden duvar kağıtları kenar kesimleri düzgün yapılamadığından üst üste yapıştırılır veya orta kesim yapılarak bu sorun giderilmeye çalışılırdı . Bu ise desen kaymaları ve devamlı dikey çizgilerin çok belirgin olması gibi sorunlara yol açıp uygulamada sıkıntılara sebep oluyordu .Yeni nesil ithal duvar kağıtlarında kenar kesimleri mükemmel denilecek oranda düzgün üretildiğinden dolayı, uygulaması kolay ve ek yeri belli olmadığından daha iyi sonuç vermektedir.

      SÖKÜLEBİLİR ELYAF TABAN : Yeni nesil ithal duvar kağıtları elyaf ve pamuk lif içeren yapısı ile duvarınızdan sökerken kopmaz kolay sökülür. Yeni nesil duvar kağıtlarında duvar kağıdınızın zamanı geldiğinde duvarlarınızdan kolay sökülebilmesi için üreticiler günümüz teknolojisinin getirdiği avantajlarından yararlanarak duvar kağıtlarının alt katmanlarına taban kısımlarına elyaf veya pamuk lifler yerleştiriyorlar, bu ise eskiden olduğu gibi duvar kağıdının duvardan sökülmesini problem olmaktan çıkarıyor. Duvar kağıdı tabanından ayrılmadan bütün olarak duvarlardan kolayca ayrılıp size zaman ve emek olarak tasarruf sağlıyor. Hatta altındaki zemine ve boyaya bile zarar vermeden. Duvar kağıdının sökülebilir özellikte olması bizce önemli bir özellik duvar kağıdı alırken buna dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz.


       Batıkent Tadilat Batıkent Duvar Kağıdı hizmetlerimiz ve görsellerimiz


Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı

....

HİZMETLERİMİZ