Hazır Mutfak


      Hazır mutfak dolapları bir çok malzeme kullanılarak üretilen mutfak modelidir. Günümüzde ada mutfak olarak da anılan Hazır mutfak dolapları, kullanım alanı geniş mutfaklar için ideal mutfak tipidir. Çok büyük mutfaklarda, L şeklinde dönen mutfak ünitesinin yanı sıra, orta bölüme eklenen yeni bir ünite ile kullanışlı bir mutfak modelidir. Çok büyük olmayan mutfaklar, L şeklinde kullanılan Hazır mutfak modellerine, ek olarak yemek yenilebilecek ek bir tezgahlı dolap ile uygulanabilir.
     Hazır Mutfak Dolaplarında Kullanılan Malzemeler
     Hazır mutfak modellerinde kullanılan en yaygın, kapak modeli, ahşap kapaklardır. Ahşap kapak modellerinden sonra lake ve akrilik en çok kullanılan modeller arasındadır. Kullanım açısından geniş olan bu mutfaklarda en kullanışlı malzeme yine ahşaplar olacaktır. Ahşap malzeme uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır. Akrilik ve lake malzemenin çizilmeye karşı dayanıklılığı da bu tarz büyük mutfaklar için ideal yapıdadır.

     »Hazır Dolaplarının Avantajları
     »Kullanım alanında ötürü, dolaplarda fazlaca raf bulunmasından dolayı rahat çalışma ortamı sağlar.
     »Set üstü, lavabo gibi ünitelerin farklı alanlarda kullanılmasına olanak tanır.
     »Dolap sayısı fazladır.
     »Rahat hareket etmeyi sağlar.
     »Seçilen malzeme ne olursa olsun, mutfak tarzına uyum sağlar.

       Batıkent Tadilat Batıkent Hazır Mutfak hizmetlerimiz ve görsellerimiz


Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak Hazır Mutfak

....

HİZMETLERİMİZ