Mantolama - Isı Yalıtımı - Filli Boya Mantolama

1.ÇEVRE İÇİN: Dış cephe mantolama yaptırdığınızda daha az yakıt kullanırsınız. Hava kirliliğine bağlı küresel ısınmanın önlenmesi ve çevrenin korunmasına çok önemli bir katkı sağlarsınız.


2.ÜLKE EKONOMİSİ İÇİN: Tekniğe uygun bir mantolama uygulaması ile % 50 enerji tasarrufu sağlayarak her yıl ülke olarak harcadığımız enerji masraflarımızı yarı yarıya azaltmak mümkündür. 


3. KİŞİSEL TASARRUF İÇİN: Uygulanan dış cephe mantolama ile sağlanan yakıt tasarrufu sayesinde mantolama maliyeti ortalama 3 kış sezonunda karşılanabilmektedir.Bu amortisman süresi,tüketilen yakıtın miktarına,türüne ve binanın tipine göre 2 ile 5 yıl arasında değişebilmektedir.Isı Yalıtımının 4 mevsim sürecek bir ekonomi olduğu düşünüldüğünde,ayrıca yaz sezonunda yalıtım ile azalacak olan klima giderleri de (elektrik,soğutma gazı,servis) hesaba katılacak olursa amortisman süresi daha da kısalacaktır.


4. KONFOR İÇİN: Dış cephe mantolaması yapılmış ısı yalıtımlı evlerde ısı dengeli bir şekilde dağılır. Duvarların sıcaklığı yükseldiğinden yoğuşma ve hava akımı olmaz, sağlıklı ve konforlu yaşama alanları elde edilir. Isı Yalıtımı sayesinde sevdiklerinizle birlikte sağlıklı bir yaşama ve çalışma alanına sahip olabilirsiniz.


5. SAĞLIK İÇİN: Yaşadığımız alanlardaki ısı farkları, yoğuşma, küf ve mantar oluşumuna yol açar!Bu durum astım, grip ve benzeri üst solunum yolları rahatsızlılarına sebebiyet verir.Dış cephemantolaması yapılmış evlerde ısı odalar içerisine dengeli bir şekilde dağılır. Bu şekilde hijyenik sorunlar oluşmaz, duvarlarınızda hem sağlığınızı hem de gözünüzü rahatsız edici görüntüler yaşanmaz.


6. GÜVENLİK İÇİN: Dış cephe mantolama yapılmamış bina duvarlarında beton içindeki donatılar yoğuşmadan dolayı zamanla korozyona uğrayarak yıpranır ve mukavemet kaybına uğrar!Mantolama ile cephelerinizin dış etkenlere karşı yıpranmasının önüne geçebilir, binanızın yapısal olarak çok daha uzun yıllar ayakta kalmasını sağlayabilirsiniz.


7. ESTETİK İÇİN: Capatect Isı Yalıtım Sistemi ile eskimiş, yıpranmış ve solgun binalarınızın yüzü yenilenir. Capatect Cephe Dekorasyon Uzmanlığı, her bakımdan üstün Dalmaçyalı ısı yalıtım performansı ile birleşerek, binalarınızın cephelerini hayallerinizdeki estetik ve güzelliğe kavuşturur. Her biri Filli Boya uzmanlığı ve kalitesi anlayışı ile üretilen Capatect Elastik Tuğla, Dekor Profilleri, Isı Yalıtım Sistemi Boyaları, Silikonlu ve Mineral Kaplama ürünleri alternatifli olarak kullanılarak zevkinize uygun en yaratıcı renk seçenekleri size sunulmaktadır.


       Batıkent Tadilat Batıkent Mantolama - Isı Yalıtımı hizmetlerimiz ve görsellerimiz


Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı Mantolama - Isı Yalıtımı

....

HİZMETLERİMİZ